10 мальовничих країн, які стануть прикрасою Вашого аккаунта Instagram

Під час  подорожі  часто з’являється відчуття, чи це на горах величної Ісландії, що вражає унікальністю гейзерів та різнобарвних скель, чи на бірюзових пляжах Мальдів, або ж на багатолюдних та колоритних вуличках Європи. Це переповнення враженнями, емоціями, приємного схвилювання і захвату красою нашої Землі.

Це хочеться розповідати всім навкруги. В інформаційному столітті благо для цього існують соціальні мережі. Наприклад, Інстаграм, що вже давно став публічною альтернативою сімейних альбомів. Ми ділимось важливими та яскравими моментами життя з друзями та рідними. Але для тих, хто часто ламає голову що опублікувати і чим вразити, ми підібрали самі інстаграмні місця, які стануть прикрасою Вашого профілю та виразним моментом у пам’яті.

  1. Норвегія. Будьте обережні. В Норвегії стільки захоплюючих пейзажів та пам’яток, що може не вистачити місця на камері або ж просто зламати її. Велика кількість повноводних рік та грандіозних водоспадів, столітні льодовики та буйні від зелені ліса.  Ви можете розвідати Осло,  зачаруватись національним парком Йотунхеймен або ж помандрувати звивистою дорогою Трольстиген, яка веде до мальовничої долини. Пропонуємо відвідати ці загадкові землі, 8 днів від 436 євро.

2. Австралія. В 2019 році саме вона стала лідером у кількості хештегів та геолокацій в мережі. А саме фотогенічні пляжі, безліч національних парків та первозданна фауна подарують захопливі кадри.

3. Індія настільки контрастна – шумна та умиротворена, мудра та божевільна водночас, що вона буде вдалим вибором для різноманітних туристів. Звісно, не обійтись без фото монументального Тадж-Махалу, архітектурного чуда світу. Вулиці можуть загубити Вас в сотнях торговців прянощами, фокусниками чи заклиначами змій. Від “Флайдер” також є тури в цю країну, від 1223 євро на 7 ночей для двох!

4. Таїланд. Один з крупніших торгівельних центрів в Азії. Є все, що допоможе гарно провести час: кінотеатри, величезні акваріуми, виставкові та зали, концертний зал, художня галерея – життя безупинно тече в цій країні! Таїланд від 1 173 євро\на 2 людини.

5. Єгипет Перед Вами постане величезний простір для світлин: від могутньої річки Ніл до захоплюючих пірамід Гізи. Ви можете вдихнути життя у свій профіль, публікуючи древні артефакти, різнокольорові коралові рифи чи зняти на відео свої спроби покататись на дошці. Підійнявшись на вершину гори Сінай спостерігайте за заходом сонця разом зі своїми фоловерами. У “Флайдера” знайдете тури від 500 євро на двох!

6. Коста-Ріка. Ви ведете активний профіль і обожнюєте ділитись пригодами? Тоді Коста-Ріка для Вас. Тільки не забудьте водозахисний футляр для камери, адже починаючи від рафтингу (екстремального спуску гірською річкою) до глибоководного дайвінгу  – Вам буде що сфотографувати.

7. Греція. Феноменальна архітектура і по-справжньому приголомшливі пейзажі представляє Греція. Ви не знайдете білосніжних рибальських сіл, які є в країні та синіх куполів в іншому місці. Багата флора та фауна, буйна хвоя, зарості оливкових дерев, квіткові долини створять  чудову природну композицію. А античні амфітеатри, і візантійські храми, стіни фортець просто просяться, щоб їх відобразили на світлинах. Від 540 євро\за двох на 7 ночей!

8. Іспанія. Вся вона просто переливається яскравими і насиченими барвами. Тут активне все – харизматичні іспанці, музика, яка просто кличе до танцю, жвава і молодіжна Ібіца та смачна кухня. Барселона є витвором мистецтва, колискою європейського модернізму, Коста-Дорада іскрить золотим берегом, а невтомна енергія Мадриду чудово гармоніює з музеями історії та культури. Вселяє готичну велич Sagrada Família, хвилюючі види, які відкриваються з парку Гуель, нічна, оповита вогнями Casa Milà та дім кісток Casa Batlló єднає в собі стиль, думки та образи. Від 612 євро на двох!

9. Індонезія. Після метушні великих міст нічого не може бути кращим знайти душевний спокій та рівновагу, побувавши в загадковій Індонезії. Місце казкове, не схоже на те, що звикли бачити на звичних курортах. Це рівновага  буддійських храмів, вулканів та первозданних  пляжів. О. Балі , який по легенді створений Богами для відпочинку, дивує недоторканими ландшафтами, пальмовими гаями та екзотичною фауною. Це природне чудо доступне з 2546 євро на двох!

10. Нідерланди. Обожнюєте фотографувати квіткові композиції  та рослинність? А як на рахунок того, щоб відправитись, прихопивши свій фотоапарат в райський сад Кьокенхов у сезон цвітіння тюльпанів, їх там більше ста видів. Зробити пару атмосферних знімків орендованого велосипеду на мосту, на фоні затишних будиночків Амстердаму. Від 1 810 євро, 7 ночей європейського затишку.

Знайдемо для Вас найкращі пропозиції, на будь який гаманець та смак! “Флайдер”!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s