5 порад: Як нарешті перебороти страх перед польотом і почати відкривати для себе світ.

Подорожувати люблять більшість, дорога до місця призначення сповнена приємних, хвилюючих очікувань, тих переживань, які вже стають невід’ємною частиною поїздки.

Але якщо для Вас довгі перельоти є нічим іншим, як нічним кошмаром, здатним негативно налаштувати ще навіть не почавши відпочивати – з цим варто боротись. Цей страх може сковувати, обмежити в бажанні бачити і дізнаватись про світ більше. Тому ось декілька порад, що можуть полегшити Ваші страждання і перемогти страх остаточно.

1. Вибір місця – це важливо!

Якщо є можливість вибору місця на літаку – обирайте місця біля проходу, особливо якщо Ви схильні до клаустрофобії – відчуття зажатості будуть не такими гострими.  Це також дозволить  уникнути поглядів  у вікно, якщо види з висоти змушують вас нервувати.  Місця  в хвостовій зоні також не для Вас, адже турбулентність відчутна там краще, ніж у інших частинах літака.

2. Ніякого негативу заздалегідь !

Часто страх, пов’язаний з перельотами виникає в результаті впливу медіа на нас. Новини та фільми висвітлюють страшні авіакатастрофи, що лише підсилюють тривогу. Але чи все так моторошно насправді? Погодьтесь, але про аварії на авто ми чуємо набагато частіше і чи є у вас такий страх до таких поїздок? А після падіння літака, журналісти з різних каналів ще не один день обговорюють це, тим самим закріплюючи це в пам’яті.

Результат пошуку зображень за запитом "как не боятся полетов"

3. Мисліть позитивно 🙂

Набагато легше віддатись тривозі і запанікувати. Але спробуйте подивитись на це, як на необхідний етап, що робить Вас ближчим до омріяної відпустки. Думки про відпочинок на узбережжі, прогулянках новими захопливими місцям та кумедні ситуації, що вже зовсім поряд – хороший варіант щоб розслабитись.

Selective Focus Photography of Person Holding Passport With Ticket

4. Авіакомпанії турбуються про свій імідж

Щоб позбутися страху, подумайте про те, що серйозні авіаперевізники роблять все, щоб збільшити рівень безпеки польотів. Оновлення літака, їх постійне покращення та численні перевірки роблять Ваш політ максимально безпечним. До того ж, більшість моделей забезпечені дубльованою системою двигунів, що у разі відмови одного, дозволяють безпечно долетіти до найближчого аеропорту і здійснити посадку без будь-яких проблем.

Результат пошуку зображень за запитом "авиакомпания персонал"

5. Уникайте тривог

Найперше, допоможе в цьому позбавлення моментів поспіху. Для цього зарання зберіть всі необхідні речі, покладіть на саме видне місце квитки, паспорти, телефон.  Краще заздалегідь прибути в аеропорт, щоб не хвилюватись про можливе запізнення. Фахівці рекомендують перед тим, як вирушати в аеропорт, добре виспатись і не летіти на голодний шлунок, це також допоможе відчувати себе комфортніше. Уникайте кофеїну та алкоголю, адже це додаткові стимулятори Вашої нервової системи. Поповніть Ваш плейлист заспокійливою музикою чи, навіть краще, аудіо-книгою, що повністю дозволить Вам перейнятись її реальністю і відволікти себе від зовнішнього світу.

Пов’язане зображення

«Флайдер» бажає Вам позбутись будь-яких страхів і не відмовляти собі в задоволенні від подорожей!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s