Незвичні місця в Європі, обов’язкові для відвідування!

Озеро, що влітку стає парком? Червона ріка та містечко без доріг? Звучить як щось неймовірне, чи не так? Ось перелік місць та цікавинок, що приховують в собі численні європейські міста.

К’єрагболтен, Норвегія. Перекладається як “камінь – горошина”, істинне чудо природи! Валун, що застряг між двома скелями на висоті 984 метри – відчуття, ніби париш у повітрі. Особливого спорядження не потрібно, лише Ваша сміливість та сила волі, повірте, це окупиться сповна!

Дорога гігантів, Північна Ірландія – справжня пам’ятка, походження якої оповито таємницями. Це 40 тисяч базальтових колон, поєднаних між собою. А якщо дивитись зверху, вони дивовижним чином нагадують соти! Якщо вірити древній легенді, це місто було побудоване руками гігантів – звідси і назва. Тому не дарма дорога Гіганті була внесена до списку ЮНЕСКО.

Зелене озеро, Австрія є одним з найкрасивіших озер Європи завдяки своїй кришталево-смарагдовій воді. Але не тільки цим воно цікаве! Утворилось озеро в результаті танення снігу з гір Хохшваб. Щовесни парк заповнюється водою, ховаючи під собою лавки та стежинки, і новостворене озеро стає популярною забавою для аквалангістів.

Памуккале, Туреччина – надзвичайне місце, яке ще називають”бавовняним замком! Дійсно, дивлячись на ці термальні джерела, з’являється враження, ніби все навкруги – м’яке й пухнасте. Але, насправді, це травертин, наповнений бірюзовою водою, але купатись тут не можна. Туристи оздоровлюються в природних басейнах в південно-західній частині Туреччині, провінції Денізлі, найближче до курортів Фетхіє та Анталіїї – 175 км. Це місце володіє значним лікувальним ефектом – заспокоює нервову систему, лікує сердечно-судинну та опорно-рукохову та й просто знімає напругу!

Гітхорн, Нідерланди, або ж містечко без доріг. Хіба це можливо? Так! Казкове поселення, що повністю побудоване на крихітних островах, поєднаних невеличкими каналами та сотнею дерев’яних мостів, тому звичний день місцевого жителя не обходиться без поїздок на човнах. Така собі місцева Венеція!

Ріка Тінто в Іспанії протікає через місто Уельва в південно-заходній частині Іспанії. А особлива вона завдяки своєму цегляно-червоному кольору через мідь, золото та інші метали, якими насичена вода. Здається, ніби вона намальована!

Здавалось би, така звична нам Європа також може дивувати! Будете в одному з них – не втратьте можливості завітати і зробити парочку світлин і доповнити топ самих інстаграмних місць 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s