Що робити, якщо при перельоті, Ви втратили свій багаж!? Перше, не панікувати…

Якщо поки з Вами цього не траплялось, ну що ж – Вам пощастило. Але потрібно підмітити, що ця ситуація трапляється не рідко і майже кожен активний турист стикається з проблемою, коли їх багаж все не з’являється на багажній стрічці. Що варто робити? Звісно, найгіршим варіантом буде почати панікувати. А ось декілька дійсно хороших варіантів, як необхідно діяти в цій ситуації.

По-перше, вірогідно, що Вашу валізу просто затримали і ще не встигли загрузити при стиковці. В такому випадку, багаж просто прийде наступним рейсом або на інший день, авіакомпанія за свій рахунок доставить його Вам у готель.

При загубленні багажу необхідно написати заяву на розшук речей, якомога детальніше описавши сам дизайн валізи та її вміст та вказати контактні дані і адресу, куди може бути повернено багаж.

Зазвичай, затримка відбувається не довше, ніж на 5 днів, далі, коли багаж вважається загубленим, його шукають ще 21 день. Якщо про нього і далі нічого не чути, авіакомпанія бере на себе зобов’язання виплатити компенсацію, залежно від ваги – звично, це 20 доларів за кілограм.

Тому перш за все, коли Ви зрозуміли, що Вашого багажу немає, шукайте вивіску “Розшук багажу” (“Lost and Found”\”Lost Baggage”). Якщо Ви не впевнені у знанні мови, варто сказати – “Excuse me. I have lost my baggage, help me, please.

Після цього варто пред’явити багажну квитанцію, що прикріплена до посадкового талону, а також паспорт.  Потім Вас попросять заповнити форму і вказати адресу доставки валізі – готелю чи Вашу домашню. Також не погано перестахуватися та перед польотом сфотографувати свої речі і його вміст.

Результат пошуку зображень за запитом "багаж"

Гарної поїздки і нехай всі казуси обходять Вас стороною!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s