ЧУДОВІ КУТОЧКИ УКРАЇНИ, ПРО ЯКІ ТРЕБА ЗНАТИ !

 АКТІВСЬКИЙ КАНЬЙОН

Наша версія Великого каньйону, яка знаходиться в Миколаївській області, Вознесенському районі поблизу села Актово. Це чудо природи становить собою комплекс валунів та гранітних скель, вздовж якого стрічкою біжить невпинна вода, погляд притягують неймовірні види і степова екосистема, чого лише варті унікальні гірські тюльпани повсюду. До того ж, це одна з чи не найстаріших клаптиків землі усієї Євразії!

ЗАМОК РАДОМИСЛЬ

Розташований в невеличкому однойменному містечку Житомирської області. Сьогодні це багатофункціональний комплекс, що зберігає в собі сліди української історії. Сам замок оточений шикарними ландшафтами, архітектурна споруда між двома водоспадами, омивається з одного боку річкою Мики, з іншого – великим чистим озером.

ДЖУРИНСЬКИЙ ВОДОСПАД

Каскад води з неймовірною силою спадає з висоти 16 метрів це чи не один з найвищих водоспадів України, є наймальовничішим місцем Тернопільщини. Його красою милуються, а потоком лікуються, підставляючи спину під струмені. Тут поблизу ще багато цікавого – червона земля с. Нирків поблизу, невеличкий грот, який в народі називають «печерою відлюдників», а також сповнене святої енергетики місце з благодатною енергетикою.

ГОЛУБІ ОЗЕРА ЧЕРНІГІВЩИНА

Комплекс трьох озер, з прозорою бірюзовою поверхнею, сосновим бором поблизу, яке наповнює повітря неймовірними ароматами хвої – можна відчути неймовірне поєднання з природою! А ще й ця кумедна особливість – озеро у формі сердечка! Хороший вибір для закоханих пар)

Бакота

Село Хмельницької області, якого немає на карті! Затоплене Дністром і змите з карт – але саме тут відкривається найкращий вид на річку у всій Хмельницькій області, оточена схилами і горами. Окрім мальовничої природи, можна відвідати скелястий монастир, цілющі джерела “Жіночого”, “Чоловічого” та “Сімейного щастя”, побачити кам’яний відбиток стопи Будди.

Напередодні Дня Незалежності варто згадати про красу рідної землі! Любіть Україну і цінуйте її неймовірний культурний та природний спадок.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s