ВІДЧУЙТЕ СЕБЕ «ГЕРОЄМ» КІНОІСТОРІЇ: атмосферні місця для справжніх любителів кіно!

Місце: Гріндевальд та Інтерлакен (Швейцарія)

Альпи вже неодноразово стають вибором багатьох продюсерів та кінорежисерів за їх природну казковість, непідроблену силу та величавість. Декілька десятиліть назад саме тут сім’я фон Траппа перетинає швейцарський кордон, втікаючи від жаху війни у фільмі «Звуки музики». Гори змінювались під дією цифрових технологій, щоб зробити їх схожими на пейзажі планети Альдераан в «Зоряних війнах». А регіон Юнгфрау слугував місцем зйомок фільмів про Джеймса Бонда.

Фільми: «Звуки музики» (1965), «Зоряні війни: Помста ситхів» (2005), «На секретній службі Її Величності» (1969)

Місце: Петра (Йорданія)

Це древнє місто, що відноситься до нових чудес світу, адже воно повністю складається з каменю, який при сході та заході сонця переливається чудесним рожевим відтінкому (тому місто ще називають «рожевим»). В Петрі показані пригоди Індіани Джонс в одноіменному фільмі, а битва з муміями з «Трансформерів» відбулась саме тут!

Фільми: «Індіана Джонс і останній хрестовий похід» (1989), «Трансформери: Помста полеглих» (2009)

Місце: Нова Зеландія

Не видумані локації, підібрані Рідлі Скоттом стали ідеальним вибором для інопланетних сцен у відомій науковій фантастиці. Адже Нова Зеландія настільки різна та неймовірна: можна розвідувати тропічні ліси, здійснити похід по льодовикам, зійти  на вулканічну вершину…

Фільм: «Чужий: Заповіт» (2017)

Місце: острови Уитсандей (Австралія)

Знайомство з відомими островами Уитсандей можна почати звідси. Сцени, де Капітан Джек Горобець героїчно рятував дівчину та перлину від рук зла були відзняті саме тут. Острови – чудовий вибір для заняття снорклінгом в пошуках підводних скарбів, дослідження австралійських рифів та тропіків.

Фільм: «Пірати Карибського моря: Помста Салазара» (2017)

Місце: Смарагдове озеро в національному парку Йохо, канадські Скелясті гори (Канада)

Поціновувачі дикої природи та азартні шукачі пригод відкриють для себе нові горизонти Британської Колумбії, вивчаючи скарби Канади. Тут можна знайти рясну дику природу, різноманітну фауну та безліч емоцій, навіть просто дивлячись на фото! Тому й не даремно саме це місце обрано, щоб розгорнути події атмосферного фільму – екшену!

Фільм: «Війна за планету мавп» (2017)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s