ЯК ВКЛАСТИ ВСЕ НЕОБХІДНЕ У ВАЛІЗУ?

Доводиться сідати на валізу, щоб її защебнути? Ви склали лише половину речей, а вже немає куди? Ось декілька порад, які допоможуть Вам правильно організувати місце у валізі та вмістити більше!

  1. Вакуумні пакети – найкращі помічники!

Вакуумні пакети допоможуть не тільки скласти більше, а й перевезти об’ємні речі: куртку, постільну білизну, м’які іграшки для дитини. А на зворотньому шляху, коли валіза вже зайнята подарунками та сувенірами, в ці пакети можна скласти брудні речі. Ви здивуєтесь, скільки вільного простору у Вас з’явилось!

2. Ніякої парасольки.

Дощовик не тільки займе набагато менше місця, а й захистить від сильного вітру, не зламається під час бурі і дозволить залишити Ваш одяг абсолютно сухим.

3. Перелийте свої косметичні засоби в маленькі баночки.

Не потрібно відмовляти собі в задоволенні користуватись улюбленою косметикою під час відпочинку. Купіть собі невеличкі баночки спеціально для поїздок і дозвольте собі більше!

4. Мінімізуємо аптечний набір

Не драматизуємо і беремо по одному виду ліків на кожен випадок, окрім, звісно, Ваших індивідуальних рекомендацій.

5. Підходимо творчо до упакування дрібниц

Чому б зекономити місце, поклавши флешки, блокнотики, ручки, колготки, шкарпетки, окуляри окремо. Всередину взуття, наприклад, або в косметичку.

6. Освоюємо спосіб пакування не звичними конвертиками, а рулонам

Таким чином одяг буде менше м’ятись і займати мінімум місця, краще скручувати в щільні рулони. Таким чином може влізти набагато більше!

Спокійних зборів і гарних емоцій! 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s