Країни, які несправедливо залишаються осторонь у списку туристів!

На жаль, деякі країни, не дивлячись на  велику кількість дивовижних пам’яток, вражаючих природних ландшафтів та цікавої історії й традицій, не завжди знаходяться в листі бажань  типового мандрівника. Ось список недооцінених країн, яким є чим вражати!

  1. Словенія

Словенія може похвалитись надзвичайним природним ландшафтом, типовим для її регіонів. Столиця відома своїми історичними будівлями у стилі бароко та модерн. Серед інших важливих пам’яток країни – Юліанські Альпи, гора Триглав і печера Постойна. Проблеми реструктуризації туристичного сектору, приватизація готелів та погано розвинена інфраструктура відвернули багатьох туристів від зацікавлення Словенією. Однак з розвитком туризму урядом спостерігається тенденція до зростання кількості туристів, які відвідують країну з 2012 року.

Bohinj Lake in the Slovenian Alps.

2. Лаос

Туризм – це один з найбільш зростаючих секторів економіки країни. І це виправдано густим лісом, численними вапняковими печерами та нескінченними водними шляхами – це мрія для тих, хто хоче втекти від метушні міста. Природний ландшафт Лаосу тоне у всіх відтінках зеленого, ніби хамелеон, і своїм виглядом вражає численних гостей країни. Любителі флори та фауни можуть насолодитися незайманістю природи та помітити екзотичних тварин, тоді як любителі культури можуть зануритись в атмосферу стародавніх храмів та заглибитись в духовне життя Лаосу. Країна також зберегла більшість традицій, які  в інших районах вже стали пережитком минулого зникли.

Результат пошуку зображень за запитом "лаос"

3. Узбекистан

Узбекистан має великий потенціал для туризму,  численні історичні, археологічні та природні скарби. Культурний туризм процвітав ще з часів незалежності, а Самарканд, Бухара та Хіва були центром туристичної зацікавленості. Провести час  в Узбекистані можна починаючи з відпочинку на свіжому повітрі, вивчення багатої релігійної та археологічної історії іі закінчуючи скелелазінням. Також ця країна має один із найсприятливіших природних умов в Середній Азії. Любителі гір можуть насолодитися альпінізмом на вершині Чімган.

Результат пошуку зображень за запитом "узбекистан горы"

4. Мадагаскар

Хоча туризм на Мадагаскарі має значний потенціал, цей сектор все ще недостатньо розвинений. Країна була ізольована від суші Африки більше 150 мільйонів років тому, що дозволило захопити острів дикій природі. Мадагаскар ­– одна з найбільш біологічно різноманітних країн світу. Дика природа та густі ліси вражають недоторканною привабливістю, а унікальні флора та фауна поєднуються з захопливими пейзажами тропічного лісу та пустелі.

Masoala National Park, Madagascar.

5. Малайзія

Хоча й Малайзія має достатньо туристів, її все одно можна назвати недооціненою. Для більшості мандрівників це лише прохідна країна, чи місце пересадки. Насправді Малайзія заслуговує на більше. Куала-Лумпур, столиця країни, – це розкішний сучасний мегаполіс, який, безумовно, захопить тих, хто полюбляє невпинну енергію великих міст. ЇЇ різноманітність захоплює, і це дає неймовірне відчуття поєднання гармонії та міського хаосу, де люди різного походження та релігій можуть комфортно жити. А її прекрасна природа неодмінно перехопить Ваш подих.

6. Казахстан

Ще одна прихована перлина Азії, Казахстан, має великий потенціал для туризму. Але оскільки мало хто знає, що це за країна, вони завжди залишається осторонь. Казахстан насправді є дев’ятою за величиною країною світу. Від величних гір Алмати до сучасної архітектури Астани, столиці країни, від озер і лісів Східного Казахстану до широких степів його центральної частини … Відвідайте цю країну і побачите все на власні очі!

Результат пошуку зображень за запитом "казахстан природа"

7. Бутан

Є кілька причин, чому Бутан не має багато туристів. По-перше, це здоровенний податок, який уряд виставляє на всіх мандрівників. По-друге, складність потрапити туди, оскільки лише кілька країн пропонують прямі рейси до Бутану. І третє – питання безпеки, оскільки аеропорт Бутану має один з найбільш складних аеропортів для пілотів. Але, незважаючи на всі ці труднощі, Бутан все-таки варто відвідати через її чудові фортечні монастирі, красиві храми та захоплюючі краєвиди.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s