Подорожуйте екологічно, або як бути в тренді?

Як ніколи раніше гостро постали екологічні проблеми більшості країн. Так, мальовничі місця з часом можуть занедбати, а унікальні та рідкісні тварини і рослини залишитись лише на сторінках енциклопедій. Тому, якщо Вам дійсно не байдужі подорожі і краса нашого світу – подбайте про навколишнє середовище. Є кілька дійсно простих способів, що допоможуть здійснити вклад в екологічне збереження  природи у стати«еко-другом»!

  • Використовуйте велосипед як вид транспорту. Це і правда здорово!

Думаю, Вам не одноразово доводилось чути про роль велотранспорту за кордоном. Їм облаштовують доріжки, поважають на дорогах, створюють нові і зручні сервіси оренди і максимально популяризують серед місцевих жителів та приїжджих.

Велосипед – це швидкий, екологічний спосіб пересування, який дозволяє до того ж відчути істинну атмосферу міста і насолодитись її видами. А що стосується екології – рухаючись на велосипеді, ви запобігаєте викидів шкідливих речовин, особливо це стосується коротких поїздок, оскільки більш 60 відсотків викидів виділяються саме при запуску автомобіля.

  • І, взагалі, не забувайте, що у нас є ноги!

Особливо у новій для себе країні –це ж так захоплююче! Ходьба ідеальна, якщо Ви звикли працювати в офісі і вирушили у  відпустку. Відкрийте для себе цікавинки нового міста, злийтесь з потоком людей і відчуйте себе місцевим, подихайте свіжим повітрям і зарядіться тутешньою енергетикою. До того ж, серед переваг ходьби – зменшення ризики діабету, раку та серцевих захворювань. І поганого настрою також 🙂

Результат пошуку зображень за запитом "ходьба"
  • Придбайте багаторазову пляшечку чи термокружку для рідини!

Після довгого перельоту більшість з нас купує воду в пластикових пляшках або ж  вирушає в пошуках кави. А це вже шкідливе сміття, яке відправляється на сміттєзвалище. Покупка такої речі допоможе Вам не тільки зекономити кожного разу, коли у з’являється спрага, а ще й не залишати після себе чергового забруднення!

  • Якщо є можливість, обирайте готелі з еко-концепцією!

По всьому світі з’являється багато екологічно чистих готелів та хостелів, які допомагають навколишньому середовищу.

Серед них: Hix Island House в Пуерто-Ріко, створений із натуральних матеріалів і обладнені сонячними батареями; Jetwing Vil Uyanа, Шрі-Ланка – сімейний готель, що розташований посеред штучних водойм, які забезпечуються водою рисові поля всередині природного заповідника, що став домом для сотні пташок та тварин. Або ж Lefay Resort and Spa Lago di Garda, Італія – створений із дерева і каменю, готель притримується органічної концепції та раціонального використання води!

Эко-отели: jetwing vil uyana, сигирия
  • Зведіть до мінімуму харчові відходи!

Викидати залишки – це не просто трата продуктів, це також і негативний вплив на клімат. Як повідомляє The Washington Post, це значна проблема, яка відображається на глобальному потепленні. Харчування під час подорожі – важлива частина туризму до будь-якої країни, це занурення в її культуру та кухню. Але мало хто з подорожуючих бере із собою залишки. Тому прохання спакувати залишки їжі в контейнери допоможе зменшити кількість харчового сміття.

Результат пошуку зображень за запитом "пищевой мусор"

Щасливої подорожі!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s