ПОДОРОЖІ – НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ САМОРОЗВИТКУ

Якщо запитати у завзятого туриста, які зміни вніс в їх життя туризм, кожен з упевненістю відповідає – подорожі зробили мене краще, крутіше, цікавіше, різнобічніше та життєрадісніше! Неодноразово чуємо про чудеса подорожей і їх вплив на нашу підсвідомість, розум, пам’ять, настрій, характер.

І що ж ми отримуємо?

Перед нами відкривається соціум, як він є – ми опиняємось у нових умовах та з новими людьми. Хоча спочатку це і викликає дискомфорт, але, згодом, стає комфортніше знаходити нових друзів та спілкуватись з незнайомцями, навіть якщо раніше нічого окрім незручностей це не викликало. Ви навчитесь отримувати задоволення від комунікації!

Результат пошуку зображень за запитом "общения в путешествиях"

Більше впевненості! Туризм змушує шукати вихід з різноманітних ситуацій та зважуватись на шалені вчинки. Перемагати страх висоти, піднімаючись на гірські вершини, відкривати для себе невідомі країни, приймати ризиковані рішення. Ну як тут можна не бути впевненим?

Результат пошуку зображень за запитом "туризм горі"

Більше адаптації! Пропущений рейс, затримки, непередбачувані ситуації, складнощі. Саме завдяки цьому з часом Ви дізнаєтесь, як правильно адаптувати плани до самих неймовірних змін. І, поборовши все, Ви продовжите рухатись далі!

Результат пошуку зображень за запитом "АДАПТАЦИЯ В ПУТЕШЕСТВИИ"

Більш відчайдушності! Коли Ви стаєте впевнені у своїх здібностях щось зробити – Ви це і робите. Робите те, що Вам не властиво і те, на що, можливо, ніколи і не осмілились. Наприклад,  скуштувати самий гострий перець світу або зануритись у товщу води з дайвінгом. Адже яка ще мета життя, як не вирватись із зони комфорту  та не побороти страхи?

Результат пошуку зображень за запитом "дайвинг"

Більше спокою! Я помилився? Ну що ж, вірогідно, хтось робив цю помилку і до мене! Це зробить Вас спокійнішим та більш розслабленим. Вам не потрібно буде тратити багато сил на тривогу та сумніви – адже життя чудове!

Пов’язане зображення

Розум та мудрість! Подорожі навчать Вас всьому на світі! Ви дізнаєтесь про людей, історію, культуру, таємничі місця і факти та всього неймовірного, про що раніше не могли і здогадуватись. Зрозуміти, як це працює і чому люди так себе поводять стане легше. Цьому не навчишся із книг!

Результат пошуку зображень за запитом "мудрость в туризме"

Менше матеріального! Де, як не в поїздці, ми розуміємо, як насправді мало речей нам необхідно. Адже всі ці торгівельні центри та магазини не мають ніякого відношення до щасливого життя. Як кажуть, чим більше ми володіємо, тим більше воно володіє нами!

Пов’язане зображення

Щастя! Туризм просто вчить нас щастю. Коли Ви дізнаєтеся про світ більше, розширюєте свої кордони, пробуєте щось нове та відкриваєте цей дивовижний світ – Ви самі стаєте дивовижним!

Результат пошуку зображень за запитом "счастье"

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s