ТАЄМНИЧІ МІСЦЯ СВІТУ! РИЗИКНУЛИ Б ВІДВІДАТИ?

Від химерних скель до моторошних готелів по мотивам Стівена Кінга, будинків вампірів до таємничих доріг, які ведуть в нікуди. Ось список найзагадковіших місць світу, візит до яких обов’язковий любителям містики та мисливцям за таємницями. Хто знає, можливо саме Вам відкриється неймовірний потойбічний світ або ж можливість налагодити зв’язок із НЛО?!

Готель Banff Springs, Канада

Замок в оточенні густого лісу та скелястих вершин – перлина національного парку Банф. Він випромінює розкіш – височенні башти, СПА-салон, величезні басейни та кімнати зі старовинним оздобленням. Але його «фішка» в іншому. Будівля оповита просто шаленою містичною славою. Неодноразово місцеві розповідали про тіні, які час від часу виринають перед гостем, що вирішує прогулятись в замку пізнього вечора. Інколи можна почути, як душі намагаються відлякати тих, хто їх потривожив, брязкаючи ланцюгами і виспівуючи щось на давній манер.

Кривий ліс, Польща

Дивовижне місце на заході Польщі, недалеко від міста Грифіно. Ліс представляє собою клаптик землі, на якому близько 400 сосен, зігнутих майже на 90 градусів біля стовбура та повернуті на північ. Є версії, що це дія енергетичних полів або ж результат роботи лісників, що вирощували дерева такої форми для зручного будівництва човнів. Але є і теорія, що це – місце зібрання древніх чаклунів та численних шабашів! У поєднанні з тишою навкруги та легендами, що розповідають місцеві – це дійсно заворожує!

Двері до пекла, Туркменістан

Близько 50 років тому в пустелі Туркменістану із землі з’явився вогняний кратер. Кратер Дарваза, також відомий як «Двері до пекла», і досі не перестає палати, а вночі його сяйво видно за кілометри. Вважається, що “пекло” утворилось під час буріння природного газу, тоді інженери підпалили територію, щоб зупинити поширення небезпечних газів, навіть не підозрюючи, як довго буде горіти вогонь.

Водоспад крові, Антарктида

Найхолодніше і найсухіше місце на планеті – криваво-червоний водоспад, який повільно стікає по крижаній білій поверхні льодяних брил. Багатьом це нагадує  водоспад крові ніби наслідки жорстокого вбивства, але вченні знайшли цьому логічне пояснення – колір походить від окислення заліза в басейні з морською водою, похованим глибоко під льодовиком.

Чортовий міст, Німеччина

У світі є декілька мостів, які отримали назву “Чортовий ” через свій зв’язок із надприродним чи містичні легенди, але найвідоміший – в німецькому місті Кромлау. Відомий як Ракоцбрюкке, міст був відкритий в 1860 році. Він утворює ідеальне коло з власним відображенням знизу у воді. Багато туристів визнають схожість ефекту із загадковими воротами в потойбіччя.

Острів ляльок, Мексика

Острів, відомий як Isla de las Munecas (Острів ляльок), присвячений загубленій душі бідної дівчини, яка занадто рано пішла з життя за дивних обставин. Тисячі людей, які живуть в регіоні розповідають про сотні ляльок із відірваними кінцівками, головами та порожніми очима. Місцева легенда говорить, що ляльки лякають туристів, рухаючи головою та руками. Люди казали, що чули, як ляльки шепочуть і говорять їм спуститися на острів.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s