Райські лагуни світу, де небо зливається з водою!

Мріяли скупатись у кристально чистій воді, побачити з поверхні прудких рибок і зробити казкові фото? Якщо так, тоді відпочинок в лагуні – це ідеальний вибір для Вас!  Водні види спорту, снорклінг, прогулянка на човні – і все це у спокійній воді кольору бірюзи.

Ось декілька варіантів, де можна знайти найкрасивіші у світі лагуни!

Блакитна Лагуна, Ісландія

Штучна лагуна в 45 хвилинах їзди від Рейк’явіка, яку ще називають «потойбічним дивом в серці вулканічного пейзажу». Це нагріті природні запаси води, що пройшли через геотермальну електростанцію. Температура води складає 39° С на протязі всього року, а насиченість мінералами надає їй молочно-блакитного відтінку!

Лагуна Піле, Таїланд

Це приголомшлива затока, поруч з популярним пляжем Майя Бей. Це одне з неймовірних місць в Таїланді – вражає красою смарагдової води і вапнякових скель. Плавання з маскою і трубкою в лагуні Піле – одне з речей, які неодмінно треба здійснити, побувавши тут!

Лагуна Нануя Леву, Фіджи

Місце, яке відоме багатьом завдяки фільму «Блакитна лагуна», ідеальний вибір для романтичної подорожі. Тільки уявіть, що все, що Вас оточує – білосніжні піщані пляжі, майже безлюдні острови і неймовірна блакитна вода – острів гарантовано подарує максимальний релакс!

Велика блакитна діра, Беліз

Величезна підводна воронка, розташована неподалік від центру рифа Маяк, вважається  однією з головних пам’яток Белізу. Це не тільки центр дайвінгу, а й осередок проживання різноманітних морських мешканців – акули-няньки, рифові акули, чорні акули і навіть гігантські окуні.

Пуерто Баландра, Нижня Каліфорнія, Мексика

Вражаюче узбережжя, оточене червоними горами, вісім пляжів і бірюзові лагуни. Кришталево чиста вода зазвичай досягає 30 ° C і ідеально підходить для вивчення морського розмаїття: корали і сотні видів різнокольорових риб так і манять аквалангістів. Це місце також чудово підійде для купання і сонячних ванн на м’якому білому піску.

Блакитна Лагуна, Коміно, Мальта

Невеличка бухта з блакитною водою, на західному узбережжі Коміно. Острів не заповнений автомобілями і практично безлюдний, що означає, що лагуна майже не займана. Дикі рослини звідусіль заворожують ароматом свіжих трав.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s